AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
AveApp Factory

Size özel iOS ve Android app üretim araçları
Herhangi bir programlama bilgisini gerek olmadan,
size özel iOS ve Android uygulamalarınızı hemen oluşturabilirsiniz !Sadece kurumsal olarak kullanmak istediğiniz görsellerinizi (PNG) kullanarak size özel uygulama arayüzleri oluşturarak iOS ve Android uygulamalarınızı bir kaç tık ile oluşturabilir ve hemen AppStore,  Google Play Store ve Amazon AppStore'a yükleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.
İçeriklerinizi InDesign Authoring ve Cloud Authoring sistemleri ile üretin.
Size özel uygulamalarınızı AveAppFactory ile hazırlayın ve yayınlayın.
İçeriklerinizi dağıtmak için Cloud Authoring sistemini kullanın ve Apple AppStore, Google Play ve Amazon üzerinden okurlarınıza ulaştırın.
Sizin ne tür bir yayın ve uygulamaya
ihtiyacınız var ?
Kitaplık (Bookstore)
Birden fazla kitaptan oluşan bir kitaplığın uygulama için satış (in-app) sistemi ile entegre olarak satışa sunulabildiği bir sistemdir. Genel olarak interaktif kitap yayıncılığı çözümüdür ancak istenirse Kitaplık uygulaması yerine içinde anlık bildirim sistemi (push notification) özelliği de bulunan Dergilik uygulaması da aynı amaçla kullanılabilmektedir.
.

Gazetelik - Newsstand (MultiTitle Kiosk)

Temel özellikleri itibarı ile Dergilik uygulamasının tüm unsurlarını içeren bir sistemdir. Bu uygulama ile kendinize ait bir Gazetelik sisteminiz oluşmakta ve bunun içinde birden fazla yayın markası tek çatı altında sunulmaktadır

Dergilik (Kiosk)
Periyodik yayıncılık yapan müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak kullanılan bir sistemdir. Uygulama içinde bir yayın markası ile ilgili olarak, her yeni yayınlanan içerik otomatik olarak yer almakta olup uygulama içi satış (in-app), anlık bildirim (push notification) ve abone veritabanı bağlantısı gibi bir çok özelliği barındıran yapısı ile neredeyse tüm yayıncılar tarafından tercih edilen ve kullanılan bir uygulama türüdür.

Tekil Yayın
(MonoDoc - SingleIssue)

Sadece bir uygulama ve içinde bir yayın içeriği bulunan bir sistemdir. Genel olarak katalog ve kurumsal tanıtım amacıyla yapılan projelerde kullanılan basit, hızlı ve verimli bir mobil yayıncılık çözümüdür.

Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik olarak AveAppFactory standart uygulamalarının dışında özel uygulamalara mı ihtiyacınız var ?

Aquafadas SDK hizmeti ile sizin ihtiyaçlarınıza özel uygulamalar geliştirilmesi ve yayınlanması imkanı da elbette size sunulmaktadır.
Uygulamalarınızın üretim ve yayınlama işlemlerinde yardıma mı ihtiyacınız var ?


AveAppFactory ile iOS ve Android uygulamalarınızı üretme ve yayınlamada herhangi bir programcılık bilgisine ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak eğer uygulamalarınızın sizin için üretilmesi ve bunların sizin hesaplarınız üzerinde Apple AppStore, GooglePlay ve Amazon AppStore üzerinden yayınlanması için yardıma ihtiyacınız olursa Aquafadas ekibi size bu hizmeti de sunacaktır.

Siz sadece interaktif içeriklerinizi üretmeye odaklanabilirsiniz!