AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Cloud Connect

Uygulamalarınızı ve içeriklerinizi yönetim ve tüm platformlara kolayca dağıtın.
Uygulamalarınız ve içerikleriniz tümüyle kontrolünüz altında.
Basit yapı ile tüm platformlarda hemen yer alın.

Siz Apple AppStore, GooglePlay ve Amazon AppStore yayıncılık ilişkilerinizi oluşturun ve bağlantı bilgilerini Cloud Connect portalımıza tanımlayın yeter, diğer tüm işlemleri (satışlar, abonelikler, istatistikler vb) Cloud Connect sizin için yerine getirecektir.
Cloud Connect portalı ile uygulamalarınıza, içeriklerinize ve satışlarınıza ilişkin tüm aşamaları ve işlemleri kolayca yönetebilirsiniz.  Uygulamaların oluşturulması ve yayınlanması, içeriklerin eklenmesi ve dağıtılması, anlık mesajların (push notification) gönderilmesi, reklam işlemleri (banner/ads), istatistikler, market satış bağlantıları, vb gibi tüm işlemlerinizi sadece tek bir noktadan ve tümüyle sizin tarafınızdan ve sizin kontrolünüz altında yönetilmektedir.
Cloud Connect sistemine istediğiniz her an ve her noktadan online erişerek !
Okurlarınızı takip ve analiz edin.

Cloud Connect satışlarınızı ve indirmeleri basit şekilde takip etmenizi sağlayan bir gösterge panelini size sunmaktadır. Buna ilaveten sunulan entegre Analytics (Google Analytics, Flurry, vb) hizmeti ile okurlarınızın okuma alışkanlıklarını izleme, reklamların performansını analiz etme, gibi bir çok fonksiyonu kullanabilirsiniz.
Pazarınıza hakim olun ve yönetin.

Aquafadas uygulamalarınızı üretmenizi, dağıtmanızı ve pazarlamanızı sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Cloud Connect ile tüm üretim ve satış sürecinizi kolayca yönetebilirsiniz.