AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Comic Composer

Çizgi romanlarınızı ve karikatürlerinizi farklı bir okuma deneyimi sunarak mobil cihazlar üzerinden okurlarınıza ulaştırabilirsiniz.
Çizgi romanlarınızı ve karikatürlerinizi interaktif yayınlar haline dönüştürün.

Animasyonlar ve efektler ekleyin ve farklı bir ürün ve deneyim sunarak yayınlayabilirsiniz.
Basit ve sezgisel tasarım arayüzü

Animasyonlarla zenginleştirilmiş çizgi romanlar oluşturun.

Comic Composer'ın interaktif özellikleri ile zengin ve hareketli çizgi romanlar oluşturabilirsiniz.

Çizgi romanlarınıza kolayca geçiş efekleri, yakınlaştırma ve kamera hareketleri ekleyerek eşsiz ve çarpıcı eserler oluşturabilirsiniz. Comic Composer geliştirilmiş sahneden sahneye geçiş sistemleri sayesinde okuyucu ilgisini, bağlılığını ve konforunu sağlayacak şekilde zengin içerikler ve karakterler geliştirmenizi sağlayacaktır. Comic Composer hazırladığınız çizgi romanlarınızı, başkaca bir işleme gerek olmaksızın tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden müşterilerinize sunmanız için geliştirilmiştir.
Tüm mobil cihazlara uyumlu çizgi romanlar

Comic Composer içeriklerinizi tüm ekran boyutları ile uyumlu şekilde üretmenize imkan sağlamaktadır. Üretim/yayınlama aşamasında akıllı telefonlar ve tabletler için ayrı ayrı tasarımlar kullanabilirsiniz veya hepsi için tek bir çalışmayı da tercih edebilirsiniz.

Comic Composer ile yapacağınız üretim/yayınlama işlemleri için sadece JPG dosyalarınız yeterli olup başkaca bir sistem ve yazılım ürününe ihtiyacınız bulunmamaktadır.
Bir uygulamada iki farklı okuma deneyimi

Çizgi romanlarınızı temel sayfa modunda olarak ve güdümlü okuma (Guided Reading) modunda yayınlayabilirsiniz böylece okurlarınız çizgi romanlarını okurken 2 farklı okuma deneyimini birlikte kullanabilir ve farklı bir okuma deneyimi ve tad alabilirler.