AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Dergi Yayıncılığı

Dergilerinizi zenginleştirilmiş içerikleriniz ile tasarlayın, yayınlayın ve tüm platformlar üzerinden okurlarınıza ulaştırın.
Siz ileri düzey zenginleştirilmiş yayınlarınıza odaklanın, gerisini Aquafadas'a bırakın ve keyfini çıkarın.


Aquafadas sizin programcılık bilgisine ve yatırımına ihtiyaç duymaksızın dijital yayıncılık yapmanız için tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Sizin mevcut veya dijital platformlara özel olarak tasarladığınız yayınlarınızı için tek ihtiyacınız zaten sahip olduğunuz Adobe InDesign deneyiminiz ve yeteneğiniz yeterli olacaktır.

Aquafadas'ın Adobe Indesign içinde kullanımınız için geliştirdiği ve 40'dan fazla özel zenginleştirme aracını barındıran Aquafadas Plug-in, sizin ve okurlarınızın hayallerini süsleyen dijital yayınlar oluşturmanızı sağlayacaktır.

Sizin ürettiğiniz ileri düzey zenginleştirilmiş yayınlarınızı tüm platformlardan okurlarınıza sunmak için gerekli olan tüm işlemler Aquafadas tarafından otomatik olarak yaşayan bir süreç ile gerçekleşecektir.
          Kolayca satışa sunun.


Tekil ve abonelik satış sistemleri (in-app Purchase) size digital yayınlarınız ile yeni gelir kaynaklarının kapılarını açmaktadır. Aquafadas ile dijital yayınlarınızın tekil ve abonelik satışları hiç beklemediğiniz kadar kolay şekilde oluşturulmakta ve yönetilmektedir.
          Okurlarınız ile birlikteliğinizi sürekli kılın.

Aquafadas'ın güçlü ve kapsayıcı pazarlama araçları ve ileri düzey anlık mesaj sistemi ile okurlarınız ile sürekli iletişim halinde olmanızı sağlamaktadır.
          Kendi markanız ile yayınlayın ve markanızı öne çıkarın.

Hiç bir programalama bilgisine ihtiyaç olmaksızın size özel uygulamaları hemen oluşturun ve bunları Apple App Store, Google Play ve Amazon market üzerinde kendi markanız ile yayınlayın.
          Okurlarınızın beklenisini izleyin.


Dijital yayınlarınızı Google Analytics, Xiti, Flurry hesaplarınız ile ilişkilendirin ve okurlarınızın okuma deneyimlerine ilişkin verileri toplayarak geleceğe yön verin.
Müthiş bir yeni okuma deneyimi sunun.

Aquafadas'ın heyecan verici biri de "Güdümlü Okuma" deneyimidir. Güdümlü Okuma özelliği ile okurların kaydırma ve yakınlaştırma ihtiyaçlarını ortadan kaldıran bir özel okuma yöntemi devreye girmekte ve sadece parmaklarınızı sürükleyerek keyifli bir okuma deneyimi elde edilmektedir.

Aquafadas Güdümlü Okuma deneyimini oluştururken sizin yayınlarınızın içeriklerini otomatik olarak analiz edebilmekte ve otomatik olarak bu özelliği oluşturabilmektedir.
Ek bir çaba gerekmeksizin tüm dijital platformlarda yerinizi alın.

Aquafadas, Adobe Indesign ve CloudAuthoring ile interaktif zenginleştirilmiş yayınlarınızı ZAVE formatında yayına hazır hale getirir. Diğer yandan Aquafadas AveAppFactory masaüstü yazılımı sizin için sizin görselleriniz ile size özel iOS ve Android uygulamalar oluşturmakta ve bu uygulamalar AppStore, GooglePlay ve Amazon market üzerinde sizin markanız ile yayınlanmaktadır. Artık dijital yayınlarınız uygulamalarınız ile buluşmaya hazır hale gelmektedir.

Aquafadas aynı dijital yayını ePUB3 formatında yayınlamanızı sağlar ve isterseniz Flash veya HTML5 olarak WebTablet olarak da yayınlamaya imkanı ile sizin tüm platformlar üzerinde yayıncılık yapmanızı sağlamaktadır.

*ZAVE, Aquafadas tarafından üretilmiş bir yayın formatı olup tüm Aquafadas özelliklerini içeren bir paket oluşturmaktadır.
Zenginleştirilmiş içeriklerinizi hemen oluşturun.

Zenginleştirilmiş yayın üretimi için Adobe Indesign'a ihtiyaç bulunmamaktadır. İsterseniz zenginleştirme işlemleri hazır yayın üzerinde de (post production) yapabilirsiniz. Yayınlarınızın PDF halini Aquafadas CloudAuthoring ile Aquafadas Cloud sistemine aktarın, sistem otomatik olarak bu PDF dosyalarınızı dönüştürsün ve hemen bu yayın üzerinde sayfalarınızı silin, ekleyin, yerini değiştirin, ve istediğiniz zenginleştirme çalışmalarını online olarak yapın.

İsterseniz zenginleştirilmiş içeriklerinizi elbette Adobe Indesign içinde de gerçekleşterilebilirsiniz.

İlla ki, zenginleştirilmiş yayın oluşturmak zorunda değilsiniz, isterseniz hiç zenginleştirme olmaksızın da yayınlarınızı tüm dijital platform üzerinden okurlarınıza sunabilirsiniz.
Yayınlarınızı interaktif içerikler haline dönüştürün.

Aquafadas'ın 40'dan fazla zenginleştirme aracı ile (videolar, ses dosyaları, animasyonlar ve çok daha fazlası) yayınlarınızı olduğu gibi koruyup üzerinde zenginleştirmeler yaparak yayınlayabilirsiniz veya tamamen dijital tasarım ile yepyeni ve farklı yayınlar oluşturabilirsiniz.

Yayın hazırlama sürecini isterseniz Adobe Indesign kullanarak isterseniz Aquafadas CloudAuthoring ile oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.
Kendi okur veritabanınız ile entegre olun.

Aquafadas veritabanı bağlantı sistemi ile uygulamalarınız ile okur/müşteri veritabanı bilgilerinizi birbiri ile bağlayarak entegre hale getirebilirsiniz.

Bu sistem ile yetkili giriş ve erişim yönetimi işlemlerinizi de yönetebilirsiniz. Böylece
sadece erişim izni verdiğiniz okurlar
haricinde erişimi kısıtlayabilirsiniz.

Kendi abone ve satış yönetim sistemleriniz ile entegrasyonu sağlayarak abonelerinizin ve yeni okurlarınızın erişimlerini yönetebilirsiniz.
Okurlarınız ile doğrudan iletişim kurun.

Anlık bildirimler (push mesajları) okurlarınızı bilgilendirmek için en pratik ve etkin yollardan biridir.

Aquafadas Advcenced Push Notification Servisi ile isterseniz coğrafi bazda, isterseniz dil bazında, isterseniz cihaz bazında farklılaştırmalar yaparak herkese özel anlık bildirimler göndermek son derece kolay bir işlemdir.

Böylece okurlarınızı isterseniz yeni yayınlarınız ve yayın içerikleriniz hakkında bilgilendirebilirsiniz, isterseniz anlık bildirim sistemini bir "pazarlama/duyuru aracı" olarak da kullanabilirsiniz.