Aquafadas ile ihtiyacınız olan tüm interaktif eğitim içeriğini kolayca üretebilirsiniz ;

• İnteraktif testler ve sınavlar
• Ses ve video içeren eğitim yayınları
• Eğitim amaçlı oyunlar
• Seslendirilmiş hikaye ve okumalar
• Harita ve coğrafi konumlu içerikler
• Boyama ve çizme içerikli yayınlar
• ve çok daha fazlası...

Bu içerikleri üretirken sadece Adobe Indesign kullanımı yeterli olup harici bir kaynak ve araca ihtiyacınız olmayacaktır.
AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Digital Eğitim Yayıncılığı

Eğitim yayınlarınızı ve interaktif içeriklerinizi, eğitim yönetim sisteminiz ile entegre ederek yayınlayın.
Öğrencileriniz ve öğretmenleriniz digital eğitim için hazır,
eğitim yönetim sisteminiz neden hazır olmasın ?

Digital eğitim için dağınık eğitim içeriklerinizi bir araya getirmek ve tüm platformlar üzerinden dağıtmanın verimli ve yenilikçi bir yöntemi ve aracı olarak mobil cihazlar her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlanıldı. Aynı zamanda mobil cihazların kullanımı konusunda öğrenciler hazır ve her zamankinden daha istekli durumda bulunuyor.

Aquafadas sistem ve araçlarını kullanarak, sadece görsel tasarımcılarınız ile (herhangi bir  yazılım kodlama veya özel geliştirme olmadan)  hgk platformda eğitim mobil uygulamalarınızı oluşturabilirsiniz.

Aquafadas sistem ve araçları ile bir yandan interaktif eğitim içerikleri ve yayınları üretebilirsiniz, bununla birlikte öğrencilerinize özel yayın dağıtım sistemleri oluşturabilir, mevcut eğitim yönetim sistemleriniz (LMS) ile entegre bir eko-sistem oluşturabilir ve TinCan API entegrasyonumuz ile öğrenci bazında tüm öğrenim sürecini izleyebilir, analiz edebilir ve yönetebilirsiniz.
Kes-Paylaş
(Clippings)


Öğrencileriniz eğer siz izin vermiş iseniz, içerikleri üzerinden ekran görüntüleri alabilir ve bunları sosyal medya üzerinden paylaşabilir.
Testler - Sınavlar ve Değerlendirmeler

Öğrenci veritabanı bağlantısı sağlanarak, tüm içeriklerin, notların, ek açıklamaların, testlerin ve öğrenci bilgilerinin cihazlar arasında senkronizasyonu kolayca sağlanır.

Ölçme değerlendirme uzmanlarının, tüm test ve sınav sonuçlarını (öğrenci bazlı) olarak kolayca takip ve analiz edebilmesi için TinCan API desteği ve mevcut eğitim yönetim sistemleri ile (LMS) gerekli entegrasyonlar hazır bulunmaktadır.

Tüm işlemler sizin tarafınızdan yönetilebilir ve tüm içerikler Kobo DRM ile koruma altında tutulur.

Aquafadas test-sınav üretme/zenginleştirme aracı ile;
•  Çoktan seçmeli
•  Doğru/Yanlış
•  Sürükle Bırak
•  Boşlukları Doldur
•  Sesli Cevap
ve çok daha fazlası herhangi bir başka araca gerek olmaksızın üretilebilir.
Ek Açıklamalar
(Annotations)


Öğrencileriniz, içerikleri üzerinde notlar alabilir, işaretleme yapabilir, fosforlu kalemler ile çizebilir, metinler ekleyebilir ve kişisel çalışmalarını kullandığı tüm cihazlar ile (mobil ve ev/okul bilgisayarları) senkronize ederek kullanabilir. İstenirse bunları diğer öğrenci arkadaşları ve öğretmenleri de paylaşabilir.
Bulut Yönetim
Eğitim içeriği ve öğrenci yönetim sistemi bağlantısı


Öğrenci yönetim sisteminiz (öğrenci veritabanı) ile Aquafadas Bulut Sistemi entegrasyonu neticesinde, öğrencilerinizin hangi içeriklere erişecekleri, bunları ne kadar süre ile kullanabilecekleri (süre sonunda otomatik silinebilir) sizin tarafınızdan yönetilir. Aynı zamanda öğrencilerin mobil cihazlardan ve evdeki ve okuldaki bilgisayarlardan yaptıkları çalışmalar (tüm içerikleri, notları, açıklamaları, paylaşımları, test cevapları ve sonuçları) otomatik olarak senkronize edilerek tüm platformlarda aynı şekilde kullanıma sunulur.

Öğretmenler öğrencilerine ek içerikler, çalışma materyalleri, testler ve ödevler tanımlayabilir ve öğrencilerinin aktivitelerini takip edebilir. Öğrenciler kendi çalışma notlarını, ek açıklamalarını ve paylaşımlarını hem diğer öğrenci arkadaşları ile hem de öğretmenleri ile paylaşabilir ve ödev takip işlemlerini tüm platformlar üzerinden yönetebilirler.

İsterseniz tüm içerikleriniz için Kobo-DRM (Digital Right Management) sistemimizi de aktive edebilir ve eğitim içeriklerinizi DRM desteği ile de sunabilirsiniz.