Premium Zenginleştirme Araçları
InDesign Authoring

Dergilerinizi zenginleştirilmiş içerikleriniz ile tasarlayın, yayınlayın ve tüm platformlar üzerinden okurlarınıza ulaştırın.


Aquafadas'ın Adobe InDesign içinde kullanılan zenginleştirme aracı size içerikleriniz üzerinde hayallerinizi süsleyen şekilde zenginleştirmeler yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Aquafadas sistemini ücretsiz indirebilir, gönlünüzce test edebilir ve kullanabilirsiniz. Aquafadas ücretlendirme sistemi siz uygulamalarınızı marketler üzerinde yayınlayana kadar size herhangi bir maliyet oluşturmayacak şekilde tasarlanmıştır.

YD Tasarım

Yatay ve Dikey için farklı tasarımlar yaparak içerik üretmek istiyorsanız, Aquafadas bu işlemi son derece kolaylaştıran bir sistemi size sunmaktadır. Yatay ve Dikey dönüştürmeyi sadece bir tık ile yapabilir ve üzerinde hemen gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Sizin tasarımınız, sizin fontlarınız

İçerik üretiminde cihazların standart fontlarına mahkum değilsiniz, sizin tarafınızdan kullanılan fontlarınız (TTF, OTF, WOFF) Aquafadas tarafından otomatik olarak yayınlarınıza eklenir ve böylece tasarım olarak tam istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Retina Üretimi

İçerik yayınlama aşamasında görsellerinizde herhangi bir değişiklik ve ek işlem yapmadan Retina cihazlara yönelik özel Retina versiyon üretimini bir tık ile gerçekleştirebilirsiniz.
Böylece normal ve retina cihazlar için 2 ayrı versiyon üretebilir ve otomatik olarak bunları cihazlara dağıtabilirsiniz.
Mükemmel tasarım aracı, daha az iş !
Pop-Up

Sadece statik sayfalara mahkum değilsiniz, sayfalarınız üzerinde yeni açılan sayfalar sistemini kullanarak daha interaktif tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Ve bu açılan sayfalar üzerinde de zenginleştirme araçlarımızı kullanabilirsiniz.


Dinamik Yapı ve İçerik

Resim galerinizde isterseniz RSS temelli bir uzaktan içerik yükleme sistemini kullanarak dinamik ve sürekli değişen/gelişen resim galerileri üretebilirsiniz.
Benzer sistemi HTML içeriklerde de kullanabilir ve anlık değişen haber akış sistemleri ile reklamlar oluşturabilir ve kullanabilirsiniz.
Eğlenerek ve kolayca çalışın ve üretin !

İleri düzey bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için Aquafadas'ın geniş zenginleştirme paletini kullanın.
Aquafadas Zenginleştirme Araçları
AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152