Pazarlama Araçları

Aquafadas pazarlama araçlarını kullanarak içeriklerinizi pazarlayın ve daha fazla kazanın…
Sizin başarınız için her şey hazır ...
AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Uygulamalarınızı Analiz ve Optimize Edin
Analytics ile uygulamalarını takip edin

Aquafadas Analytics aracı ile uygulamalarınızı ve okurlarınızın okuma alışkanlıkları ile  içeriklerinizi (online ve offline)takip edebilirsiniz.

Size ait tüm istatistiki veriler yine size ait analytics hesaplarınızda (Google Analytics, Flurry, Xiti, Capptain) toplanır ve sadece sizin tarafınızdan izlenir.

Böylece içerik ve okuyucu alışkanlıklarını izleyerek ve analiz ederek  geleceğe yönelik pazarlama ve satış kararlarınızı optimize edebilir ve içeriklerinizi farklılaştırabilirsiniz.
AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Uygulamanız ile okur/abone veritabanınızı entegre edin.

Yayıncılar için, basılı abonelerine digital içeriklerine erişim sağlamak önemli amaçlardan biridir. Aynı zamanda buna ilaveten farklı digital pazarlama ve satış stratejileri ve mevcut satış sistemleri ile de entegrasyon sağlanması bu sürece önemli bir sinerji sağlamaktadır.

Aquafadas okur veritabanı entegrasyonlarınızı sağlamakta ve yeni pazarlama, satış ve erişim sistemleri oluşturmaya yardımcı olmaktadır.
Mobil cihazları ve okurlarınızı yönetin.

Aquafadas okurlarınız için cihaz ve kullanıcı hesabı oluşturulmasını imkan sağlamaktadır.

Böylece bir okuyucu hesabını  birden fazla cihazda (max.5) kullanılabilir ve okuyucunuzun satın aldığı içeriklerinizi birden fazla cihazında senkronize ederek (ios+android) okumasına imkan verebilirsiniz.
Hedef kitlenizi büyütün.
AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Okurlarınız ile iletişim direkt kurun.
Anlık Bildirimler (Push Notification)

Aquafadas ileri düzey anlık mesaj sistemi ile okurlarınıza gönderi bazlı ek maliyet olmaksızın, sınırsız sayıda bilgilendirme mesajı gönderebilir ve anlık mesaj servisini bir pazarlama aracı haline getirebilirsiniz. İstatistikler anlık mesaj sisteminin okur bağımlılığı ve devamlılığı üzerinde olumlu etkileri olduğunu teyit etmektedir. (yaklaşık %60 kadar)

Anlık mesajlarınızı zaman, konum, dil, cihaz bazlı olarak farklılaştırarak ve yöneterek gönderebilirsiniz. Böylece daha etkili bir gönderim ve sonuç elde etme imkanına sahip bulunmaktasınız.

Anlık mesajlarınız ile;  weblinkler ve yönlendirmeler verebilir, diğer uygulamalarınızın tanıtımını yapabilir ve uygulamalarınızın puanlanmasını sağlayabilirsiniz.
Uygulama içi bildirimler
(in-App Notification)


Uygulama için mesajlar, anlık bildirimlerd benzer bir iletişim kanalı sağlamaktadır. Ancak bu mesajlar doğrudan uygulama içinden okurlara aktarılmakta ve daha fazla esneklik sağlayarak daha etkin sonuçlar almayı desteklemektedir.

Uygulama içi mesajlar ekanda aşağıdan yukarıya doğru otomatik ortaya çıkar ve sizin tarafınızdan belirlenen süre kadar ekranda kalır ve kaybolur. Böylece okurlarınızın okuma deneyimi korunurken aynı zamanda onlara en az rahatsız vererek (anlık bildirimler okurlar tarafından cihaz ayarları ile durdurulabilir ancak uygulama içi mesajlarınız sürekli devam eder)  mesajlarınızı gönderme imkanı kullanılmış olur.
Uygulama içi reklamlar
(In-App Display Advertising)

Duyurularınız ve satışlarınız için, uygulama içinde pazarlama kampanyaları oluşturma ihtiyaçları karşılamak üzere Aquafadas afiş (banner) alan yeteneğini sunmakadır.

Uygulama içindeki afiş (banner) alanı kullanarak isterseniz reklam alabilir isterseniz kendi duyurularınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi anlık olarak yönetebilirsiniz.

Afiş (banner) alan üzerinden URL bağlantıları oluşturabilirsiniz, videolar, oyunlar, digital içerikler sunabilirsiniz.
AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Uygulamalarınızı tanıtın ve pazarlayın.
Mobil reklam sistemleri ve ağları ile entegre olun.

Uygulamalarınızda (belirlenen konumlarda ve yapısal özelliklerde) reklam yayınlama ve gelir elde etme imkanını kullanabilirsiniz. Aquafadas uygulama için reklam yönetimi için bir çok reklam ağı ile entegre olarak çalışmaktadır :

• AdMob
• iAds
• Airpush
• SmartAds

Bunun haricinde içeriklerinizin sayfalarında da statik reklam ve HTML5 bazlı dinamik reklamlarınızı online ve offline olarak istediğiniz şekilde yayınlayabilir ve interaktif reklamcılık sistemleri ile entegre (Google Ads vb) içerikler oluşturabilirsiniz.
Uygulama içi satış (In-App Purchase) ve Abonelikler

İçeriklerinizin uygulamanız içinden tekil satışlarını ve aboneliklerini hemen gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama içinden yapılan tekil ve abonelik satışlarınız sizin Apple, GooglePlay ve Amazon hesaplarınız üzerinden otomatik olarak gerçekleşmekte ve tüm ticari işlemler sizin hesaplarınızda oluşmaktadır.

Otomatik yenilenen abonelik satışları (auto-renewable) ile geleceğe yönelik satışlarınızı ve okur bağımlılığını oluşturabilirsiniz, elbette okurlarınız istedikleri zaman bu otomatik yenileme özelliğini iptal edebilir.