AquafadasTr -  Fikirevi Yazılım Bilişim Ltd. Şti.
nbd [ @ ] aquafadastr.com
+90 - 312 - 2121152
Nasıl ?


Aquafadas programcılara SDK paket desteği sunmaktadır. SDK paketi ile ihtiyacınız olan özel fonksiyonları ekleyerek sadece sizin için ve sadece size özel uygulamalar oluşturabilirsiniz.
İçeriklerinizi InDesign Authoring ve Cloud Authoring sistemleri ile üretin.
Size özel uygulamalarınızı Aquafadas SDK paketleri ile hazırlayın ve yayınlayın.
İçeriklerinizi dağıtmak için Cloud Authoring sistemini kullanın ve Apple AppStore, Google Play ve Amazon üzerinden okurlarınıza ulaştırın.
SDK

İçeriklerinizin geleceğini oluşturun ve yönetin.
AveAppFactory ile SDK Paketleri arasında ne fark var ?

AveAppFactory yayıncıların beklentilerine uygun uygulamalarını üretmeleri için yeterli bir araçtır. Ancak bazı yayıncılar tarafından mevcut sistemleri, üretim ve iş akışı yapıları, ve içerikleri entegre ve daha kapsamlı/özel uygulamalar geliştirilmesi talep edilmektedir.

SDK paketleri ile AveAppFactory içinde bulunan Mono, Bookstore, Kiosk, MultiTitle Kiosk uygulamaların haricinde tamamen size özel bir uygulama (görsel değil fonksiyonel olarak) oluşturma mümkün olmaktadır.

SDK paketleri ile üretilen uygulamalar için, içerikleriniz yine InDesignAuthoring veya CloudAuthoring sistemleri ile üretilmeye devam edecek ve yayın bazlı lisanslandırma ve fiyatlandırma uygulamaya devam edilecektir.
AveAppFactory ile SDK Paketleri ile neler yapabilirsiniz ?

SDK paketleri ile içerik pazarlama, satış, abonelik ve dağıtım işlemlerini mevcut sistem ve iş akış süreçlerinize göre oluşturabilir ve hayata geçirebilirsiniz.

Örneğin :
- Mevcut dahili marketlerin sunduğu satış ve abonelik sistemleri haricinde erişim yönetimleri oluşturabilirsiniz. (marketleri by-pass yapan uygulama içi satış olmaksızın)

- Özel tekil uygulamalar oluşturabilirsiniz, özellikle Aquafadas InDesignAuthoring içinde bulunan Premium zenginleştirme araçlarını kullanarak çocuklara yönelik oyun içeriklerini münferit uygulamalar haline getirerek sunabilirsiniz.
- İçeriklerini anlık değişen interaktif veri akışlarına doğrudan (XML) bağlayarak özel projeler oluşturabilirsiniz.

- Diğer sistem ve araçlar ile entegrasyonlar oluşturabilirsiniz.

SDK paketleri yıllık lisans bedeli uygulaması ise sunulmakta ve sınırsız sayıda uygulama geliştirmenizi imkan vermektedir.
SDK Paketleri

Aquafadas SDK paketleri tamamen doğal kod sistemi (native) kullanılarak iOS (Objective-C/xCode)  ve Android (Java/Eclipse) geliştirilmiş ve sunulmuştur. SDK paketleri ihtiyacınız olacak tüm dökümantasyon ile kod ve uygulama örneklerini kapsamaktadır.

SDK kullanımı için Aquafadas tarafından ayrıca programcılara yönelik olarak  2 günlük yazılım geliştirme eğitim hizmeti de paket içinde sunulmaktadır.